רפואת עיניים אופטיקה
 

רפואה משלימה, רפואת עיניים בדרך הטבעיתטיפול במחלות עיניים לפי הרפואה הסינית
מאת: איתי שרף, מנהל קליניקת Clear לטיפול במחלות עיניים בעזרת הרפואה הסינית

מבחר מאמרים המציגים שיטות טיפול לפי הרפואה הסינית לטיפול במחלות רשתית העין. לשיטות טיפול קונבנציונליות למחלות רשתית העין לחץ כאן.
 

תרגילי עיניים
העיניים, כראי הגוף והנפש, הן החלק המעניין והמרתק בגוף האדם. העיניים מדברות, מביעות, חושבות, כועסות ושמחות. עיניים רעננות, צלולות, בריאות ותקינות מקשטות את הפנים ואת הגוף כולו ומושכות תשומת לב הזולת. העיניים הן עולם ומלואו. ומדוע זה נחפוץ להסתירן מאחורי משקפיים ומסגרות למיניהם?
 

תסמונת המחשב - סקירה כללית
מאת: סימה מיכאלי, אופטומטריסטית ותרפיסטית, מחברת הספר לראות טוב יותר
מטופלים רבים מתלוננים על ירידה ברמת בריאותם הכללית ופגיעה בתפקודי הראייה, מאז שהתחילו לעבוד בתחום המחשבים. בעידן המודרני המחשבים תופסים מקום מרכזי בכל ענפי השירותים ומדעי המחשבים.
 

תזונה נכונה לשיפור הראייה
מאת: סימה מיכאלי, אופטומטריסטית ותרפיסטית
ברפואה הטבעית רואים בעיניים חלק אינטגרלי של הגוף. ליקויי ראייה הם סימפטום כמו כל כאב אחר בגוף, או אלרגיה או חום הבאים להתריע על הפרעה בתפקודי הגוף. מערכת העצבים בעיניים קשורה למערכת העצבים הכללית המשפיעה על כל הגוף. מחזור הדם בעיניים קשור למחזור הדם של כל הגוף.
 

אירידולוגיה, אבחון בקשתית העין
מרים גרבר, מטפלת הוליסטית ומורה לריפוי טבעי
שיטת אבחון המבוססת על מדע ופילוסופיה כאחד, שיטה המאפשרת לזהות את מצבו הפיזי והמנטלי של האדם ע’‘פ צבע, צפיפות הרקמה וסימנים שונים בקשתית העין (החלק הצבעוני שבעין).
 

אורה סומא
מאת: רננית הילה פלדמן, מורה מוסמכת לאורה סומא
האם ביכולתך לדמיין לעצמך עולם ללא צבע? עולם בשחור - לבן? עולם כזה הוא חסר טעם, חסר חיות. הצבע הוא המפתח לחיים. כשאדם חי את חייו מתוך צבעוניות, מתוך קשת הצבעים ומבחר התכונות והאיכויות שבו, התמונה המתקבלת של חייו תהייה צבעונית ועשירה הרבה יותר!


 

contactus@eyes.co.il אודות |  | פרסום |    | שימוש באתר |    | יועץ רפואי - ד"ר משה מלכין |
All rights reserved © כל הזכויות שמורות לנקודת מבט